KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455250
nr 1245 5250
Oidentifierad konstnär. Signerad. Hamn. Olja på duk, 50x70
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 1 april 2019
kl 20:11:47
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr